| Scanning method | 1-D rotating mirror (hybrid solid-state) |
|---|---|
| Number of channels | 128 |
| Instrumented range ① | 0.5 to 260 m |
| Ranging capability | 1 to 210 m (at 10% reflectivity) |
| Ranging accuracy | ±5 cm (typical) |
| Ranging precision | 3 cm (1σ) |
| Horizontal FOV | 120° |
| Horizontal resolution ② | Far-field: 0.1° (10 Hz), 0.2° (20 Hz) |
| Vertical FOV | 25.4° (-12.5° to 12.9°) |
| Vertical resolution ② | Far-field: 0.2° |
| Frame rate | 10/20 Hz |
| Return mode | Single Return: Last/Strongest/First |
| Wavelength | 905 nm |
| Laser class | Class 1 Eye Safe |
| Ingress protection | IP6K7 & IP6K9K |
| Dimensions ③ | 136 × 114 × 49 (WDH, mm) |
| Rated voltage range ④ | DC 9 to 32 V |
| Power consumption ⑤ | 13.5 W |
| Operating temperature | -40℃ to 85℃ |
| Storage temperature | -40℃ to 105℃ |
| Weight ③ | 940 g |
| Data transmission | Automotive Ethernet, 1000BASE-T1, slave mode |
| Measurements | Distance, azimuth angle, and reflectivity |
| Valid point rate ⑥ | Single Return: 1 536 000 points/sec |
| Point cloud data rate ⑦ | Single Return: 55.9/111.8 Mbps (avg/peak) |
| Clock source | PTP (802.1AS Automotive, 802.1AS AUTOSAR) |
| PTP clock accuracy | ≤1 μs |
| PTP clock drift ⑧ | ≤5 μs/s |

AT128
€3.311,71 excl. btw
120° High-Resolution Long-Range Lidar.
Ons advies als alternatief
Bekijk het alternatief hieronder. Hulp nodig?
ATX
De Hesai ATX is een compacte automotive-grade lidar met een horizontale kijkhoek van 120° en een hoog-resolutie langeafstandsbereik tot 230 m bij 10% reflectiviteit. Hij combineert een klein formaat met hoge prestaties.

