| Aansluiting | 4-pin M12-connector |
|---|---|
| Behuizing | 44 x 120 x 20 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Channel spacing | 6 mm |
| Meetbereik | 1 m |
| Profiel | 70 mm |
| Serie | |
| Toepassing | Automatisering |
| Uitgang | PNP (NC), PNP (NO) |
| Voedingsspanning | 10 – 24 Vdc |

BX80A/3P-0H
€386,97 excl. btw
De BX80A/3P-0H is een ontvanger area sensor met een profielhoogte van 70 mm, een 4-pin M12 aansluiting, bereik van 0 tot 1 m en PNP NO/NC uitgang.
ca. 6 tot 8 weken

