| Aansluiting | 4-pin M8-connector |
|---|---|
| Vorklengte | 2 mm, 5 mm, 15 mm, 30 mm, 50 mm, 80 mm, 120 mm |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Vorkdiepte | 42 mm, 59 mm, 95 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Druktoets(en) |
| Materiaal | Aluminium |
| Schakelfrequentie | 10 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | NC, NO, NPN, PNP |
| Uitvoering | Vorkfotocel |
| Voedingsspanning | 10 – 24 Vdc |

FC6 serie – infrarood
Vanaf €180,18 excl. btw
De FC6I-serie vorkfotocellen van Micro Detectors bestaan uit vorkfotocellen met infrarood licht en verschillende vorkopeningen. De fotocellen zijn uitgerust met een 4 pin M8-connector, een aluminium behuizing met IP65 dichtingsgraad en een PNP+NPN (NO/NC) schakeluitgang.
Documentatie
Andere suggesties…

PUR Aansluitkabel 4-aderig M8
PUR Aansluitkabel voor sensoren met een 4-pin M08 female connector. De aansluitkabel is voorzien van een 4-polige M08 female connector…

PVC Aansluitkabel 4-aderig M8
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 4-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 4-pole M8 female connector…


