| Aansluiting | 4-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 11x31x19mm |
| Beschermingsklasse | |
| Interface | IO-Link |
| Kenmerken | Laser emissie, Teach |
| Laserklasse | 1 |
| Materiaal | Plastic polymeer |
| Meetbereik | 30 m |
| Schakelfrequentie | 2 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP/NPN |
| Uitvoering | Zender en ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

S3N-PH-5-FG03-OZ
€220,41 excl. btw
De S3N-PH-5-FG03-OZ is een Zender en ontvanger fotocel met IO-link in een 11x31x19mm met 4-pin M8-connector. Het meetbereik is 30m bij een schakelfrequentie van 2 kHz. De volgende uitgangen zijn beschikbaar: PNP, NPN
Op voorraad

