| Aansluiting | 4-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 11x31x19mm |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Laser emissie, Potentiometer |
| Laserklasse | 1 |
| Materiaal | Plastic polymeer |
| Meetbereik | 130mm |
| Schakelfrequentie | 2 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | NPN (NO) |
| Uitvoering | Achtergrondonderdrukking |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

S3N-PH-5-M01-N
€111,40 excl. btw
De S3N-PH-5-M01-N is een Fotocel met achtergrondonderdrukking in een 11x31x19mm met 4-pin M8-connector. Het meetbereik is 130mm bij een schakelfrequentie van 2 kHz. De volgende uitgangen zijn beschikbaar: NPN, NO
Op voorraad

