| Aansluiting | 4-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 11x31x19mm |
| Beschermingsklasse | |
| Interface | IO-Link |
| Kenmerken | Laser emissie, Teach |
| Laserklasse | 1 |
| Materiaal | Plastic polymeer |
| Meetbereik | 130mm |
| Schakelfrequentie | 1.5 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP/NPN |
| Uitvoering | Achtergrondonderdrukking |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

S3N-PH-5-M03-OZ
€185,60 excl. btw
De S3N-PH-5-M03-OZ is een Fotocel met achtergrondonderdrukking met IO-link in een 11x31x19mm met 4-pin M8-connector. Het meetbereik is 130mm bij een schakelfrequentie van 1.5 kHz. De volgende uitgangen zijn beschikbaar: PNP, NPN


