| Aansluiting | 2 m. vaste kabel |
|---|---|
| Behuizing | 11x31x19mm |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Potentiometer, Zichtbare rode LED |
| Materiaal | Plastic polymeer |
| Meetbereik | 0.05 – 7 m |
| Schakelfrequentie | 1 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | NPN (NO) |
| Uitvoering | Gepolariseerd retroreflectief |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

S3N-PR-2-B01-N
€59,20 excl. btw
De S3N-PR-2-B01-N is een gepolariseerde reflectorfotocel in een 11x31x19mm met 2 m. vaste kabel. Het meetbereik is 0.05-7m bij een schakelfrequentie van 1 kHz. De volgende uitgangen zijn beschikbaar: NPN, NO
Op voorraad

