| Aansluiting | 4-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 11x31x19mm |
| Beschermingsklasse | |
| Interface | IO-Link |
| Kenmerken | Teach, Zichtbare rode LED |
| Materiaal | Plastic polymeer |
| Meetbereik | 0 – 1 m |
| Schakelfrequentie | 1 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP/NPN |
| Uitvoering | Tasterfotocel |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

S3N-PR-5-C13-OZ
€89,91 excl. btw
De S3N-PR-5-C13-OZ is een Tasterfotocel met IO-link in een 11x31x19mm met 4-pin M8-connector. Het meetbereik is 0-1m bij een schakelfrequentie van 1 kHz. De volgende uitgangen zijn beschikbaar: PNP, NPN
Op voorraad

