| Aansluiting | 4-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 11x31x19mm |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Potentiometer, Zichtbare rode LED |
| Materiaal | Plastic polymeer |
| Meetbereik | 300mm |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | NPN (NO) |
| Uitvoering | Achtergrondonderdrukking |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

S3N-PR-5-M01-NL
€81,10 excl. btw
De S3N-PR-5-M01-NL is een Fotocel met achtergrondonderdrukking in een 11x31x19mm met 4-pin M8-connector. Het meetbereik is 300mm bij een schakelfrequentie van 500 Hz. De volgende uitgangen zijn beschikbaar: NPN, NO
Op voorraad

