| Aansluiting | 5-pin M12-connector |
|---|---|
| Behuizing | G1" |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Chemische bestendigheid, COM-ingang, Drukbestendigheid, Druktoets(en), LED-display, Linkcontrol, Multiplex, Synchronisatie, Temperatuurcompensatie |
| Materiaal | RVS |
| Meetbereik | 200 – 5.000 mm |
| Reactietijd | 160 ms |
| Schakelfrequentie | 5 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | 0 – 10 V, 4 – 20 mA, PNP (NC), PNP (NO) |
| Uitvoering | Afstandssensor |
| Voedingsspanning | 9 – 30 Vdc |




hps+130/DIU/TC/E/G1
€458,10 excl. btw
hps+130/DIU/TC/E/G1 is een chemisch- en drukbestendige ultrasoon sensor met een G1″ aansluiting in RVS behuizing. De sensor is voorzien van zowel een analoge als digitale uitgang en heeft een bereik van 200 tot 5000 mm.
Op voorraadDocumentatie
Andere suggesties…

PVC Aansluitkabel 5-aderig M12
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 5-pin M12 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 5-polige M12 female connector…






