| Aansluiting | 5-pin M12-connector |
|---|---|
| Behuizing | G2" |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Chemische bestendigheid, COM-ingang, Drukbestendigheid, Druktoets(en), LED-display, Linkcontrol, Multiplex, Synchronisatie, Temperatuurcompensatie |
| Materiaal | Teflon |
| Meetbereik | 350 – 8.000 mm |
| Reactietijd | 240 ms |
| Schakelfrequentie | 3 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | 0 – 10 V, 4 – 20 mA, PNP (NC), PNP (NO) |
| Uitvoering | Afstandssensor |
| Voedingsspanning | 9 – 30 Vdc |




hps+340/DIU/TC/G2
€564,50 excl. btw
hps+340/DIU/TC/G2 is een chemisch- en drukbestendige ultrasoon sensor met een G2″ aansluiting. De sensor is voorzien van zowel een analoge als digitale uitgang en heeft een bereik van 350 tot 8000 mm.
ca. 2 tot 4 wekenAndere suggesties…

PVC Aansluitkabel 5-aderig M12
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 5-pin M12 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 5-polige M12 female connector…






