| Aansluiting | 4-pin M12-connector |
|---|---|
| Behuizing | M12 |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | COM-ingang |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 20 – 250 mm |
| Reactietijd | 32 ms |
| Schakelfrequentie | 25 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | 0 – 10 V |
| Uitvoering | Afstandssensor |
| Voedingsspanning | 20 – 30 Vdc |



nero-15/CU
€166,90 excl. btw
nero-15/CU is een ultrasoon sensor in kunststof M18 behuizing met 4-pin M12-connector speciaal voor eenvoudige detectie toepassingen. De sensor heeft een bereik van 20 – 250 mm en is voorzien van 0-10 Vdc analoge uitgang.
Op voorraadAndere suggesties…

BF-18-03
Kunststof klembeugel voor M18 of Ø20 sensor. Inclusief montagemateriaal.

PVC Aansluitkabel 4-aderig M12
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 4-pin M12 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 4-polige M12 female connector…

PUR Aansluitkabel 4-aderig M12 Dragchain
PUR dragchain aansluitkabel voor sensoren met een 4-pin M12 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 4-polige M12 female…

BF-18-02
Montage- en afstelbeugel voor Ø 20mm/M18 sensoren. Compleet met bout, ringen en moeren.

PUR Aansluitkabel 4-aderig M12
PUR Aansluitkabel voor sensoren met een 4-pin M12 female connector. De aansluitkabel is voorzien van een 4-polige M12 female connector…





