| Aansluiting | 2 m. vaste kabel |
|---|---|
| Behuizing | Ø3 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Bondig |
| Materiaal | RVS |
| Meetbereik | 0,8 mm |
| Schakelfrequentie | 2 kHz |
| Uitgang | PNP (NO) |
| Uitvoering | Inductief |
| Voedingsspanning | 5 – 36 Vdc |

IBDA 0314
€56,76 excl. btw
IBDA 0314 is een inductieve naderingsschakelaar in een cilindrische ø3 RVS behuizing met 2 m vaste kabel. De sensor heeft een PNP-NO uitgang, is bondig inbouwbaar en heeft een detectiebereik van 0,8 mm.
ca. 2 tot 4 wekenDownloads
IBDA0314.pdf

