| Aansluiting | 2 m. vaste kabel |
|---|---|
| Behuizing | 10 x 25 x 50 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Materiaal | PVC |
| Meetbereik | 5 mm |
| Schakelfrequentie | 800 Hz |
| Uitgang | NPN (NC), NPN (NO) |
| Uitvoering | Inductief |
| Voedingsspanning | 10 – 35 Vdc |

IBHT 6019
€56,16 excl. btw
IBHT 6019 is een inductieve naderingsschakelaar in een kubusvormige 50 x 25 x 10 mm kunststof behuizing met 2m vaste kabel. De sensor heeft een NPN-NO+NC uitgang, en heeft een detectiebereik van 5 mm.
ca. 2 tot 4 wekenDownloads
IBHT6019.pdf

