| Aansluiting | 3-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 16,3 x 10,4 x 28,2 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Bondig |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 2 mm |
| Schakelfrequentie | 800 Hz |
| Uitgang | PNP (NO) |
| Uitvoering | Inductief |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

IBRD 3814
€42,21 excl. btw
IBRD 3814 is een inductieve naderingsschakelaar in een rechthoekige 16,3 x 10,4 x 28,2 mm kunststof behuizing met 3-pin M8 connector. De sensor heeft een PNP-NO uitgang, is bondig inbouwbaar en heeft een detectiebereik van 2 mm.
ca. 2 tot 4 wekenAndere suggesties…

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8 Dragchain
PUR dragchain aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M08 female connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M08 female…

PVC Aansluitkabel 3-aderig M8
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8
PUR aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…
Vanaf €12,94 excl. btw Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina


