| Aantal uitgangen | 4 |
|---|---|
| Behuizing | 125 x 98 x 20 mm, 70 x 98 x 20 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Interface | RS232 |
| Kenmerken | LED-display |
| Laserklasse | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 75 mm |
| Nauwkeurigheid | 64 μm |
| Schakelfrequentie | 1 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | 0 – 10 V, 4 – 20 mA, NC, NO, NPN, PNP |
| Voedingsspanning | 24 Vdc |

L-LAS-TB-75-T+R-AL-SC
€4.702,00 excl. btw
L-LAS-TB-75-T+R-AL-SC is een lasergordijn speciaal voor spray jet control met een meetbereik van 75 mm en een resolutie van 64 µm. De laser is voorzien van 2 in- en 3 digitale uitgangen en 0-10 Vdc of 4 – 20 mA analoge uitgang. Daarnaast communiceert dit lasergordijn via de RS232 interface en maakt het gebruik van LED-indicatie.
ca. 6 tot 8 wekenDownloads
DatasheetAndere suggesties…

cab-4/USB
Convertor voor sensoren van Sensor Instruments. Converteert het RS232 signaal van de sensor naar USB. Zo kan de sensor eenvoudig…

cab-4/ETH-500
Convertor voor sensoren van Sensor Instruments. Converteert het RS232 signaal van de sensor naar Ethernet. Zo kan de sensor in…


