| Beschermingsklasse | |
|---|---|
| Golflengte | 8 – 14 µm |
| Nauwkeurigheid | ± 0.5%, ± 0.5°C |
| Reactietijd | 240 ms |
| Serie | |
| Spotverhouding | 15:1, 2:1, 30:1, Close Focus |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 100°C, 0°C tot 250°C, 0°C tot 500°C |
| Toepassing | Algemeen gebruik |
| Uitgang | 4 – 20 mA |
| Uitvoering | Wien's displacement law |
| Voedingsspanning | 24 Vdc |







i-Tec E-serie
Vanaf €196,42 excl. btw
Infrarood temperatuursensor met 2:1, 15:1, 30:1 of Close Focus optiek en een 3 temperatuurbereiken tussen -20 ºC en +500 ºC. Voorzien van 4-20 mA uitgang en een 4-20 mA ingang voor emissiviteitinstelling.
Documentatie
Andere suggesties…

Montagebeugel FBS
De haakse RVS montagebeugel zorgt voor een stevige montage van de i-Tec sensor. Door de sleufgaten kan de sensor om…

Montagebeugel FBL
De haakse RVS montagebeugel zorgt voor een stevige montage van de i-Tec sensor. Door de sleufgaten kan de sensor om…

Verstelbare montagebeugel ABS
De verstelbare montagebeugel bestaat uit een haakse montagebeugel met nog een L-vormige beugel. Wanneer ze gemonteerd zijn zoals op de…









