| Aansluiting | 5 m vaste kabel |
|---|---|
| Actieve hoogte | 1430 mm |
| Behuizing | 12 x 30 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Channel spacing | 46 mm |
| Ingangsspanning | 12 – 36 Vdc |
| Kenmerken | Blanking functie |
| Lengte | 1600 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 10 m |
| Reactietijd | < 165 ms |
| Serie | |
| Toepassing | Overheaddeur, Snelloopdeur |
| Uitgang | NC, NO, Solid-state |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 12 – 36 Vdc |

SGR 10-160-032-A1-C-07-5
De SGR 10-160-032-A1-C-07-5 is een ontvanger lichtscherm met een 5m vaste kabel aansluiting, een Channel spacing van 46 mm en een response time van kleiner dan 165 ms. Dit lichtscherm heeft een actieve hoogte van 1430 mm, een profielhoogte van 1600 mm en een Solid State relais NC + NO uitgang.

