| Aansluiting | 5-pin M12-connector |
|---|---|
| Actieve hoogte | 2520 mm |
| Behuizing | 19.5 mm x 14.8 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Channel spacing | 45 mm |
| Ingangsspanning | 10 – 30 Vdc |
| Kenmerken | Blanking functie |
| Lengte | 2668 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 12 m |
| Reactietijd | 40 ms |
| Serie | |
| Toepassing | Overheaddeur, Snelloopdeur |
| Uitgang | Solid-state,NC |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

SGR 15-265-056-C1-K-09-0.5-J5
De SGR 15-265-056-C1-K-09-0.5-J5 is een ontvanger lichtscherm met een 5-pin M12-connector aansluiting, een product behuizing van 19,5mm x 14,8 mm en een Channel spacing van 45 mm. Dit lichtscherm heeft een actieve hoogte van 2520 mm, een profielhoogte van 2668 mm en een Solid State relais NC uitgang.

