| Aansluiting | 3 m flexible cable |
|---|---|
| Actieve hoogte | 1800 mm |
| Behuizing | 10 x 28 mm |
| Channel spacing | 92 mm |
| Ingangsspanning | 12 – 36 Vdc |
| Kenmerken | Time-out Blanking functie |
| Lengte | 2000 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 4 m |
| Reactietijd | 40 ms |
| Serie | |
| Uitgang | NC, NO, Solid-state |
| Uitvoering | Ontvanger |

SGR 2-200-020-010-B1-A-06-3F
De SGR 2-200-020-010-B1-A-06-3F is een Ontvanger lichtscherm met een 3 m flexible cable aansluiting en een channel spacing van 92 mm. Dit lichtscherm heeft een actieve hoogte van 1800 mm, een profielhoogte van 2000 mm, een reactietijd van < 40 ms, beschikt over 20 beams/channels en een Time-out Blanking functie solid state NC/NO uitgang.


