| Aansluiting | 8-pin M12-connector |
|---|---|
| Actieve hoogte | 1755 mm |
| Behuizing | 33 x 36 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Channel spacing | 10 mm |
| Ingangsspanning | 12 – 36 Vdc |
| Kenmerken | Blanking functie, Cross/Parallel Beams |
| Lengte | 1820 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 10 m |
| Reactietijd | Parallel 23,1 ms, Cross 65,1 ms |
| Serie | |
| Uitgang | NC, Solid-state |
| Uitvoering | Ontvanger |

SSR 01-10-182-176-10-H-1D1-0.5-J8
De SSR 01-10-182-176-10-H-1D1-0.5-J8 is een Ontvanger lichtscherm met een 8-pin M12-connector aansluiting, een product behuizing van 33 x 36 mm en een channel spacing van 10 mm. Dit lichtscherm heeft een actieve hoogte van 1755 mm, een profielhoogte van 1820 mm en beschikt over een reactie tijd van Parallel 23,1 ms / Cross 65,1 ms, 176 beams/channels en een Solid-state NC uitgang.


