| Aansluiting | 8-pin M12-connector |
|---|---|
| Actieve hoogte | 155 mm |
| Behuizing | 33 x 36 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Channel spacing | 10 mm |
| Ingangsspanning | 12 – 36 Vdc |
| Kenmerken | Blanking functie, Cross/Parallel Beams |
| Lengte | 220 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 4 m |
| Reactietijd | Parallel 6,6 ms, Cross 7,5 ms |
| Serie | |
| Uitgang | NC, Solid-state |
| Uitvoering | Ontvanger |

SSR 01-4-022-016-10-H-1D1-0.5-J8
De SSR 01-4-022-016-10-H-1D1-0.5-J8 is een Ontvanger lichtscherm met een 8-pin M12-connector aansluiting, een product behuizing van 33 x 36 mm en een channel spacing van 10 mm. Dit lichtscherm heeft een actieve hoogte van 155 mm, een profielhoogte van 220 mm en beschikt over een reactie tijd van Parallel 6,6 ms / Cross 7,5 ms, 16 beams/channels en een Solid-state NC uitgang.


