| Aansluiting | 8-pin M12-connector |
|---|---|
| Actieve hoogte | 1600 mm |
| Behuizing | 33 x 36 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Channel spacing | 5 mm |
| Ingangsspanning | 12 – 36 Vdc |
| Kenmerken | Blanking functie, Cross/Parallel Beams |
| Lengte | 1660 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 4 m |
| Reactietijd | Parallel 40,4 ms, Cross 117,0 ms |
| Serie | |
| Uitgang | NC, Solid-state |
| Uitvoering | Ontvanger |

SSR 01-4-166-320-05-H-1D1-0.5-J8
De SSR 01-4-166-320-05-H-1D1-0.5-J8 is een Ontvanger lichtscherm met een 8-pin M12-connector aansluiting, een product behuizing van 33 x 36 mm en een channel spacing van 5 mm. Dit lichtscherm heeft een actieve hoogte van 1600 mm, een profielhoogte van 1660 mm en beschikt over een reactie tijd van Parallel 40,4 ms / Cross 117,0 ms, 320 beams/channels en een Solid-state NC uitgang.


