| Aansluiting | 5-pin M12-connector |
|---|---|
| Actieve hoogte | 1275 mm |
| Behuizing | 33 x 36 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Channel spacing | 10 mm |
| Ingangsspanning | 12 – 36 Vdc |
| Lengte | 1340 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Meetbereik | 10 m |
| Serie | |
| Uitvoering | Zender |

SST 01-10-134-128-10-H-1D1-0.5-J5
De SST 01-10-134-128-10-H-1D1-0.5-J5 is een Zender lichtscherm met een 5-pin M12-connector aansluiting, een product behuizing van 33 x 36 mm en een channel spacing van 10 mm. Dit lichtscherm heeft een actieve hoogte van 1275 mm, een profielhoogte van 1340 mm en beschikt over 128 beams/channels.


