| Aansluiting | 10 m. vaste kabel |
|---|---|
| Behuizing | Ø12,7 mm snap-in |
| Beschermingsklasse | |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 6 m |
| Schakelfrequentie | 90 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP (NC) |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |


SMR 3206 S30 10
SMR 3206 S30 10 is een fotocelontvanger in Ø12,7 snap-behuizing met 10 m. vaste kabel. Bereik 6 meter, PNP-NC uitgang
Op voorraadAndere suggesties…

SMT 3000C S30 5
SMT 3000C S30 5 is een fotocelzender in Ø12,7 snap-behuizing met 5 m. vaste kabel. Bereik 6 meter




