| Aansluiting | 3-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 9,5 x 11,5 x 60 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 6 m |
| Schakelfrequentie | 90 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP (NC) |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |






SMR 3206 SG T3
SMR 3206 SG T3 is een fotocelontvanger in miniatuur behuizing met 3-pin M8-connector. Bereik 6 meter, PNP-NC uitgang
ca. 6 tot 8 wekenAndere suggesties…

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8 Dragchain
PUR dragchain aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M08 female connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M08 female…

SMT 3000C SG T3
SMT 3000C SG T3 is een fotocelzender in miniatuur behuizing met 3-pin M8-connector. Bereik 6 meter

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8
PUR aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…
Vanaf €12,94 excl. btw Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
PVC Aansluitkabel 3-aderig M8
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…








