| Aansluiting | 5 m vaste kabel |
|---|---|
| Behuizing | M12 |
| Beschermingsklasse | |
| Materiaal | Messing |
| Meetbereik | 6 m |
| Schakelfrequentie | 90 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP (NC) |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

SMR 3206 TB 5
SMR 3206 TB 5 is een fotocelontvanger in messing M12 behuizing met 5 m. vaste kabel. Bereik 6 meter, PNP-NC uitgang
Op voorraadAndere suggesties…

SMT 3000C TB 5
SMT 3000C TB 5 is een fotocelzender in messing M12 behuizing met 5 m. vaste kabel. Bereik 6 meter

H6-M12
Montage- en afstelbeugel voor ZM12 projectielasers. Zeer nauwkeurige afstelling mogelijk middels imbussleutel.

BF-12-04
RVS montagebeugel voor M12 sensor. Inclusief montagemateriaal.


