| Aansluiting | 3-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 9,5 x 11,5 x 60 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 6 m |
| Schakelfrequentie | 90 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP (NO) |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |





SMR 3306 SG T3
SMR 3306 SG T3 is een fotocelontvanger in miniatuur behuizing met 3-pin M8-connector. Bereik 6 meter, PNP-NO uitgang
Op voorraadAndere suggesties…

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8
PUR aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…
Vanaf €12,94 excl. btw Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
SMT 3000C SG T3
SMT 3000C SG T3 is een fotocelzender in miniatuur behuizing met 3-pin M8-connector. Bereik 6 meter

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8 Dragchain
PUR dragchain aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M08 female connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M08 female…

PVC Aansluitkabel 3-aderig M8
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…







