| Aansluiting | 3-pin M8-connector |
|---|---|
| Behuizing | 9,5 x 11,5 x 60 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 6 m |
| Schakelfrequentie | 100 Hz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP (NC) |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 32 Vdc |





SMR 6206 SG T3
Fotocel ontvanger in miniatuur behuizing met 3-pin M8 connector. Bereik 6 meter, PNP-NC uitgang.
Op voorraadDocumentatie
Andere suggesties…

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8
PUR aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…
Vanaf €12,94 excl. btw Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
SMT 6000 SG T3
Fotocel zender in miniatuur behuizing met 3-pin M8 connector.

PVC Aansluitkabel 3-aderig M8
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M8 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M8 female connector…

PUR Aansluitkabel 3-aderig M8 Dragchain
PUR dragchain aansluitkabel voor sensoren met een 3-pin M08 female connector. De aansluitkabel is voorzien van een 3-polige M08 female…







