| Aansluiting | 2,5 m vaste kabel |
|---|---|
| Aantal uitgangen | 1 |
| Behuizing | M18 |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Potentiometer |
| Materiaal | RVS |
| Meetbereik | 7 m |
| Schakelfrequentie | 1 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | NC, NO, NPN, PNP |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

SMR 7607 TS 2.5
De SMR 7607 TS 2.5 is een fotocelontvanger met een bereik tot 7 m. in RVS M18 behuizing. De fotocel heeft een 2.5 meter vaste kabel en is PNP/NPN (NO/NC) instelbaar.
ca. 6 tot 8 wekenDocumentatie
Andere suggesties…

PUR Aansluitkabel 4-aderig M12
PUR Aansluitkabel voor sensoren met een 4-pin M12 female connector. De aansluitkabel is voorzien van een 4-polige M12 female connector…

PVC Aansluitkabel 4-aderig M12
PVC aansluitkabel voor sensoren met een 4-pin M12 male connector. De aansluitkabel is voorzien van een 4-polige M12 female connector…

SMT 7000 TS J
Fotocelzender in RVS M18 behuizing met 4-pin M12-connector en instelbaar bereik tot 20 meter.

BF-18-02
Montage- en afstelbeugel voor Ø 20mm/M18 sensoren. Compleet met bout, ringen en moeren.


