| Aansluiting | 2,5 m vaste kabel |
|---|---|
| Aantal uitgangen | 1 |
| Behuizing | M18 |
| Beschermingsklasse | |
| Kenmerken | Potentiometer |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 7 m |
| Schakelfrequentie | 1 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | NC, NO, PNP |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 30 Vdc |

SMR 7707 TP 2.5
Fotocelontvanger in kunststof M18 behuizing en 2,5 meter vaste kabelaansluiting, bereik 7 meter, PNP (NO/NC) uitgang. Gevoeligheid instelbaar met potentiometer.
ca. 6 tot 8 weken




