Wij zijn gesloten van 25 december t/m 2 januari meer info

Inspecteren matglazen platen middels glansmeting

Met een glanssensor ben je in staat om matglazen platen te inspecteren op glanzende plekjes, zodat minder producten worden afgewezen en de kwaliteit van eindproducten stijgt.
Inspecteren matglazen platen middels glansmeting

Monitoren van kleine glanzende plekjes op matglazen platen

Matglazen platen worden gebruikt in onder andere flatscreen tv’s, bij zonnepanelen, etc. Deze producten vereisen een hoge kwaliteit aan materialen. Om deze kwaliteit te garanderen wordt er tijdens de productie van deze platen gemonitord op kleine glanzende plekjes op het matte oppervlak. Deze plekjes moeten gedetecteerd en vervolgens gecorrigeerd worden. De inspectie bestaat uit een glansmeting op de matglazen platen. Met een glanssensor van Sensor Instruments worden glanzende plekjes vanaf 3 mm gedetecteerd. Hierna worden deze plekjes bewerkt. Dit resulteert in minder afgewezen producten, een hogere kwaliteit platen en betere eindproducten.

Glanssensor voor een inline-inspectie van matglazen platen

De RLS-GD-15/60° is een glanssensor van Sensor instruments waarmee men in staat is om de matglazen platen te inspecteren op glanzende plekjes. Deze sensor meet inline de glanswaarde van materialen (>10GU – <70GU) met een meetbereik van 15 mm. Deze gemeten waarde heeft een tolerantie van +/- 10%. Daarnaast heeft de sensor 2 analoge uitgangen (0-10 V of 4-20 mA) en 5 digitale uitgangen waarmee tot 31 glanswaarden ingeleerd kunnen worden. De sensor is ten slotte voorzien van een RS232 interface voor het communiceren van de data.

Persoonlijk advies?
Plan direct een afspraak

Team van specialisten

Onze specialist

Team van specialisten

Liever bellen?

Heb je een vraag?

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Naam(Vereist)
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier