Shopping Cart

Geen producten in de winkelwagen.

Draadloze niveaumeting van de AdBlue tank

AdBlue wordt gebruikt om dieselauto's schoner te laten rijden. Met een draadloze radar sensor ben je in staat om niveaumetingen te doen van de tanks met AdBlue met een hoge nauwkeurigheid.
Draadloze niveaumeting van de AdBlue tank

Voldoen aan de uitlaatgasnormen met AdBlue

AdBlue wordt gebruikt in dieselauto’s als een middel om je auto schoner te laten rijden. Hierdoor voldoet jouw auto aan de laatste uitlaatgasnormen. Bij tankstations staan speciale AdBlue tanks om dieselauto’s te voorzien van AdBlue. Deze AdBlue tanks raken op een gegeven moment leeg en het is daarom van belang om te monitoren of er genoeg AdBlue aanwezig is in de tank. Op het moment dat het niveau te laag is, moet de tank weer bijgevuld. Op deze manier staan klanten nooit zonder AdBlue. Het monitoren gebeurt door middel van een draadloze niveaumeting van de AdBlue tank. De draadloze radar sensoren van Sensor Partners zijn hier de geschikte oplossing voor. De draadloze radar sensoren werken met GPS functionaliteiten en verzenden data via  2G/ 4G netwerken. Deze IOT radar is daarmee te gebruiken op afgelegen locaties of plekken.

Constant monitoren van de AdBlue tank

De WLR05-2G/001 is  een draadloze radar sensor. Deze wordt specifiek gebruikt voor niveaumetingen tot maximaal 5 meter, met een nauwkeurigheid van 2 mm. Deze sensor is in staat om het niveau van de AdBlue tank constant te monitoren. De batterij van de radar sensor heeft een levensduur van ruim 5 jaar zonder enig onderhoud. Daarnaast heeft de sensor een IP68 dichtingsgraad, een groot temperatuurbereik (-40°C … +60°C) en is toe te passen in een groot aantal applicaties.  Met het veilige online Cloud platform kan de data worden gedeeld met de gebruikers.  Hiermee heb je als beheerder van de AdBlue tanks de volledige controle over de bedrijfsprocessen met o.a. waarschuwingen en rapportages, etc.

Een alternatief is de bedrade LRT20AO20/200N van Sensor Partners. Dit is een radar sensor met analoge 4-20 mA uitgang. Geschikt voor communicatie met een lokale PLC. Deze radarsensor is uitstekend in staat om een niveaumetingen tot maximaal 20 meter te doen. Met een nauwkeurigheid van 2 mm of beter. Deze sensor kan ingezet worden als er geen directe noodzaak is voor een draadloze sensor in de applicatie.

Persoonlijk advies?
Plan direct een afspraak

Onze specialist

Team van specialisten

Liever bellen?

Heb je een vraag?

Naam(Vereist)
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.