| Aansluiting | 5 m vaste kabel |
|---|---|
| Behuizing | Ø10 mm |
| Beschermingsklasse | |
| Materiaal | Kunststof |
| Meetbereik | 2 m |
| Schakelfrequentie | 1 kHz |
| Serie | |
| Uitgang | PNP (NC) |
| Uitvoering | Ontvanger |
| Voedingsspanning | 10 – 32 Vdc |



SMR 6202 AP 5
Fotocel ontvanger in kunststof Ø10 mm behuizing met 5 m. vaste kabel. Bereik 2 meter, PNP-NC uitgang.
Op voorraadDocumentatie
Andere suggesties…

SMT 6000 AP 5
Fotocel zender in kunststof 10mm behuizing met 5 m. vaste kabel.

TR 10-28 P
Kunststof montagebeugel om sensoren gelijk aan oppervlaktes te bevestigen. Geschikt voor de LT/LR serie, de SM3000 (Ø10 behuizingen) en de…





